SİNPAŞ YAPI END. TİC. A.Ş.

AdresSinpaş Plaza Barbaros Bulvarı Yenidoğan Sok. No: 36 34349 Darphane - Beşiktaş / İSTANBUL - TÜRKİYE
Telefon0 212 310 27 00 (pbx)
Call Center444 1 974
E-mailinfo@sinpas.com.tr
Webwww.sinpas.com.tr

  SİNPAŞ HOLDİNG'İN AMİRAL GEMİSİ

 • Sinpaş Yapı, Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biri olarak, tam 44 yıldır doğayla ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katan ticari gayrimenkul projeleri geliştirmektedir.
 • 1974 yılında Ankara’da kurulan, 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü’nü Ankara’dan İstanbul’a taşıyan Sinpaş, bugüne kadar yaklaşık 80 binin üzerindeki kişiyi konut sahibi yapmıştır.
 • Sinpaş Yapı, son 10 yılda, yıllık ortalama % 30 aralığında büyüme sağlayarak sektör ortalamasının çok üzerine çıkmış, sürdürülebilir büyüme felsefesiyle istikrarlı bir büyüme grafiği çizmiştir.
 • Sinpaş Yapı, geliştirdiği tüm projelerinde, çocuklarımıza güzel yarınlar bırakmak amacıyla, çevreyle barışık, mavi ve yeşille iç içe doğal yaşam alanları sunar.
 • Sinpaş Yapı’nın geliştirdiği projelerin her birinde mavinin ve yeşilin farklı tonları öne çıkarken, her proje konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal olanaklarıyla ayrı bir biçimde yorumlanmıştır. Her proje kendine özgü konseptle ve konum itibariyle bulunduğu bölgeye uygun olarak geliştirilmektedir.
 • Sinpaş Yapı’nın geliştirdiği tüm projeler hızla değer kazanır. Sinpaş Yapı sadece kendi projelerine değil, bulunduğu çevreye de değer katar. Proje geliştirdiği lokasyonlarda öncülüğü üstlenirken, bölgenin gelişiminin ve değerinin artmasına da katkı sağlar.
 • Sinpaş Yapı’nın bugüne kadar geliştirdiği Koru Konutları, Boğaziçi Malikaneleri, Serakent, Pasha Yalı, Sealybria, Marenegro, İstanbul Palace, Aqua City, Aqua Manors, Central Life, Boğaztepe, Kelebekia Premium, Kelebekia, Flatofis, Deposite AVM, İş Modern Ticaret ve Lojistik Merkezi gibi pek çok projesi, konut alıcılarının, iş dünyasının ve yatırımcıların büyük ilgisini çekmiş, satışları veya kiralamaları kısa sürede tamamlanmıştır.
 • Sinpaş Yapı’nın bugün İstanbul, Ankara, Denizli ve Frankfurt’da geliştirmeye ve satışına devam ettiği projeleri, özgün konseptleri, nitelikli yaşam alanları ve geniş sosyal olanakları ile fark yaratmaktadır. Ankara’da Altınoran ve Marina Ankara, İstanbul’da Liva, Köyceğiz, Alaşehir’de en yeni projesi Sinpaş Palas 2016 yılında satışta olan projeleridir.
 • Reklam, Pazarlama ve Proje Yönetim hizmetlerini yürüttüğü projeler ise; İstanbul’da Ottomare Suites, Ottomare Palace, Denizli’de AquaCity projeleri, Sinpaş Yapı kalitesi ve uzmanlığını geleceğe taşıyan, ailelere çocuklarıyla birlikte huzurlu, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunan projelerdir.
  Ankara Çankaya’da geliştirilen Altınoran projesi, Türkiye’nin temalı en büyük yaşam projesidir. Sosyal donatıları yönünden büyük bir çeşitlilik sunan Altınoran’da, Türkiye’nin tek şehir içi kayak merkezi Snowland ile yılın 365 günü özgürce kayak yapılabiliyor ve İmrahor Vadisi’nin büyülü görüntüsü eşliğinde 100 bin ağacın dikili olduğu rekreasyon alanına teleferikle yolculuk yapılabiliyor. Altınoran sakinleri 10 bin metrekarelik bir alana sahip Altınoran Çarşı’nın prestijli mağazalarında alışveriş yaparken, alışveriş alanının vadi bölümüne bakan kısmında yer alan Skywalk alanı ile de manzaraya karşı adeta gökyüzünde yürüme deneyimi yaşıyor. Altınoran Meydanı’nda gerçekleşen gösteriler ve konserler de Altınoran’ın sosyal hayatına renk katıyor. Altınoran’da kayak tesisi, teleferik, futbol sahaları ve buz pisti gibi etkinlik alanlarının ortasında bulunan ExtremeLand’dedileyenler metrelerce yükseklikteki yüksek ip parkurunda macera, spor ve heyecana doyacak, Altınoran projesi içeresinde hem yetişkinler hem de çocuklar için ayrıcalıklı dünyanın her detayı özenle düşünülmüştür.
 • Sinpaş Yapı’nın aynı bölgede geliştirdiği Marina Ankara, 13 km göl çevresindeki ağaçlık alanıyla başkente oksijen sağlayan Eymir Gölü ile komşu olmasıyla cazibesini arttırıyor ve sunacağı benzersiz sosyal donatılarıyla Ankara’ya ilkleri taşıyor. Ankara’nın merkezinde konumlanan proje, küçük yelkenlilerin ve kayıkların yer alacağı masmavi su alanı, kıyı kıyı dolaşılabilen iskeleleri, meydanı, tropik adası, bitki bahçeleri, kanyonu, köprüleri, sahil yolu, deniz feneri, kafe ve restoranlarıyla Ankara’yı yepyeni bir yaşam konseptiyle tanıştıracak. Yelkenden küreğe Snowboard’dan kayağa, futboldan basketbola, tenisten patene, koşudan bisiklete, tırmanıştan yüzmeye kadar birçok spor olanağı da Marina Ankara’nın ayrıcalıklı dünyasının diğer parçaları arasında yer alıyor. Sinpaş Yapı’nın başkente kazandırdığı bu iki “ikon proje”, aynı zamanda Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projeleridir.
 • Denizli’de yükselen Aqua City, projenin lokasyonu, şehrin gelişme aksına paralel oluşu ve sunduğu dört farklı yaşam seçeneği ile bölgenin ilk ve tek temalı yaşam projesidir. Maldivler’in ötesinden gelen bembeyaz kumla oluşturulan kumsalları, yalı konseptiyle geliştirilen konutları, göl ve bahçe keyfini birlikte yaşatan evleri ve tüm manzaraya hâkim, Denizli’nin en yüksek ve prestijli residence kuleleri olan Aqua Towers’ı barındıran Aqua City, Denizli’yi bambaşka bir yaşam konseptiyle tanıştırıyor. Aqua City içeresinde bulunan AquaMall AVM Denizli’ye ilk kez gelen mağazalar ile şehrin yeni buluşma merkezi oldu.
 • Sinpaş’ın bugüne kadar hayata geçirdiği projeler uluslararası platformda birçok ödül alırken, satışı tamamlanan projeler arasında yer alan Ottomare Suites projesi, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde futbol sahaları ve çok sayıda tenis kortu da Altınoran’ın ayrıcalıklı dünyasının birer parçasıdır. Sinpaş Yapı’nın aynı bölgede geliştirdiği bir diğer projesi “En İyi Çoklu Residence” kategorisinde ödüle layık görülmüştür.
 • Sinpaş’ın Ankara Genel Müdürlük Binası olarak hizmet veren satış ofisi, 2013 yılında The European Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) “OFFICE ARCHITECTURE TURKEY – HIGHLY COMMENDED” dalında ödül almıştır.
 • Sinpaş, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Sign of the City Awards 2015’te Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. 2016 yılında ise Jüri nezdinde Sinpaş Palas projesine en iyi mimari kategorisinde yer almıştır.